Koně na prodej

Skokoví koně:

Chardonnay LK - PRODÁNA

klisna, nar. 2017, ryzka, KVH cca 165

po Casalido, matka po Ludwigs As, 

Velmi líbivá a inteligentní klisna s obrovskou schopností. V jejím původu najdeme hřebce Casall, který se již dlouho drží mezi špičkou TOP 10 hřebců světa. Dále Calido, který je také jedním z velmi významných holštýnských hřebců. Z matčiny strany potom hřebec Ludwig von Bayern, který je potomkem legendárního hřebce Landor S. Dále jsou zde jména jako Acord II, Lagoheidor G nebo Cordalme Z. Zajímavostí z matčiny strany je také Inschallah x, arabský hřebec.

Klisna se obsedala v 5ti letech a nyní začíná svou první skokovou sezonu. Má velmi dobrý pohyb jak pod sedlem tak nad skokem, obrovskou sílu v zádi. Ráda pracuje, nechce dělat chyby. Zároveň je ale temperamentní a potřebuje zkušené vedení, proto není vhodná pro amatéry. Je to kůň s perspektivou jak do vysokého sportu, tak později do chovu.

Více info na tel. 608 040 688, Lucie Kuzďasová 

Drezurní koně:

Viktoria W

klisna, nar. 2017, vranka, KVH cca 165

po Fürst Wilhelm z matky po Fielmann

Mladá a talentovaná klisna výborného charakteru. Vynikající původ z obou stran. Prochovaná na hřebce Florestan I, dále v jejím původu najdeme hřebce jako Sandro Hit, Donnerhall, De Niro, Rohdiamant, Lauries Crusador xx. Tato krev je tedy velmi cenná pro další chov. 

Klisna je velmi charekterní, pracovitá, s výbornými chody. Bezproblémová na jakékoliv ošetřování, kování... 

 

Více info na tel. +602 283 830, Luboš Kuzďas.

 

Bohemian LK - PRODANÝ

hřebec, nar. 9.4. 2023 (Bon Joker x Ironman)

Naprosto charakterní hříbě, bezproblémový na jakoukoliv manipulaci a ošetřování. Elegantní a korektní se silnou kostrou. Výborný pohyb, TOP původ! Na svodu obdržel prémii. Předpoklady do vysokého sportu nebo pro kariéru plemeníka. 

Z matčiny strany najdeme olympijské koně - sama matka je po hřebci Ironman, který je synem známého hřebce Ferra po Ulft. Matka matky je čistá Trakénka po hřebci Gribaldi, kterého jistě není třeba dále představovat. V jejím původu dále najdeme i hřebce Mackensen.

Otec je Bon Joker po Bon Coeur, v jehož původu dále najdeme hřebce jako Brentano II, Sandro Hit, ze strany matky otce dále Fürstenball po Fürst Heinrich a Rubin Royal po Rohdiamant.

Více info: Lucie Kuzďasová, tel. 608 040 688